fbpx
SESJE

Kochani, chciałabym Was zaprosić na lifestylowe, niepozowane, pełne ciepła i miłości sesje rodzinne w Waszych domach lub w plenerze. To może być historia z brzuszkiem, sesja noworodkowa, wspólny wypad nad jezioro lub rodzinna wycieczka rowerowa do lasu. Podczas tych sesji bacznie obserwuję Was i Wasze pociechy, pozwalam Wam czuć się swobodnie. To taka chwila dla Was. Podczas naszego spotkania, szczególnie w czasie sesji noworodkowych, jest miejsce na czułość, bliskość i przytulanie. Wystarczy niewielka przestrzeń w mieszkaniu lub domu by pokazać Wasza miłość do maleństwa. W sesjach z starszymi pociechami warto z kolei pozwolić sobie na odrobine szaleństwa oraz luzu. Takie naturalne emocje świetnie wyglądają na zdjęciach i z radością się do nich wraca.

NAJNOWSZE SESJE

JAK PRZYGOTOWAĆ SIE DO SESJI?

OTO KILKA PRZYDATNYCH WSKAZÓWEK

Na czym się skupiamy?

Sesje lifestylowe odbywają się w Waszym naturalnym środowisku, czyli w domu. Podczas sesji uważnie obserwujemy Was i Wasze pociechy. Nie układamy maluszka w różne pozycje, ale skupiamy się na naturalnych kadrach. Wykonujemy zdjęcia w łóżeczku, podczas karmienia, w Waszych ramionach, z rodzeństwem albo z Waszym pupilem. Najważniejsze żebyście byli sobą, czuli się swobodnie i naturalnie.

 

Mam małe mieszkanie…

Nie ma złego miejsca na sesję. Metraż też nie ma znaczenia. Doskonałym miejscem może być kawałek łóżka, sofy i trochę światła 😉 Nie martwcie się też o lekki nieład panujący w domu. Jak będzie trzeba to coś przestawię lub przesunę 😊

 

W co mamy się ubrać?

​​Załóżcie do sesji coś wygodnego, w czym czujecie się dobrze. Są jednak rzeczy, które lepiej sprawdzają się w przypadku sesji domowej i sprawią, że na pierwszym planie będą Wasze emocje. Idealnie nadają się ubrania neutralne kolorystycznie. Warto unikać krzykliwych barw i wyrazistych grafik. Przygotujcie również białą, szarą lub pastelową pościel.

 

Jak długo trwa sesja?

Najczęściej spędzamy na sesji 1-1,5 h. W czasie sesji z noworodkiem nie śpieszymy się. Jest czas na karmienie, przytulanie i bliskość. 😊 Uchwycenie takich chwil sprawia nam ogromną radość a dla Was staje się wyjątkową pamiątką.

Aneta +48 509 057 949

Jakub +48 509 264 123

fotopawlik@gmail.com