fbpx

Reportaż ślubny Wrocław

Reportaż ślubny dla zainteresowanych z Wrocławia

Fotografia ślubna zmieniała się przez kolejne dziesięciolecia. Zawsze była traktowana w sposób szczególny – podobnie jak zdarzenie z naszego życia, które też do wyjątkowych się zalicza.

Dziś realizujemy różnego rodzaju zdjęcia ślubne – oprócz portretowych, zdjęć rodzajowych we wnętrzach, popularne są sesje w stylu glamour i oczywiście reportaż ślubny, które sam w sobie stanowi pewnego rodzaju nową jakość – jako seria zdjęć dokumentujących wiele odsłon dnia ślubu.

Sesje tego rodzaju cieszą się stale rosnącą popularnością – są wyjątkową pamiątką ślubną, która pozostaje z nami i naszymi bliskimi przez lata. Czy warto zdecydować się na tego rodzaju fotograficzne udokumentowanie tego dnia?

Nie wszyscy są wielbicielami zdjęć ze swoim udziałem. Oczywiście w dniu ślubu trudno takich uniknąć. Skąd może się brać ta niechęć? Odpowiedź jest zazwyczaj jedna – „nie lubię udawanych, pozowanych, sztucznych zdjęć”. Rzeczywiście, wiele razy byliśmy „ofiarą” takiego fotografowania.

Profesjonalny reportaż ślubny

Profesjonalna fotografia (nie tylko ślubna) nie musi być jednak kojarzona z takim sposobem realizacji zdjęć – wręcz przeciwnie – aby zdjęcia, a szczególnie reportaż był udany – konieczna jest wręcz naturalność.

Jak ją wydobyć z osób fotografowanych? W reportażu zazwyczaj bierze udział nie tylko Młoda Para, ale również najbliżsi oraz goście. Fotograf musi posiadać pewne umiejętności (poza technicznymi – co jest oczywiste). W pewien sposób powinien być psychologiem i artystą.

Dzięki doświadczeniu, empatii i wrażliwości na detal może stworzyć piękny i zarazem niebanalny reportaż ślubny.
Czy potrafimy to robić? Zapraszamy do przeglądnięcia prezentowanego na naszej stronie internetowej portfolio.

Za nami wiele sesji tego rodzaju, jak i innych „fotograficznych” spotkań z Parami Młodymi. Oferujemy swoje usługi przede wszystkim na terenie Śląska. Jednym z miast, które „dają gwarancję” na to, że reportaż ślubny zawsze będzie udany jest Wrocław. Stolica Dolnego Śląska niezależnie, czy w słońcu, czy w deszczu, a nawet w wietrze i o każdej porze roku stwarza wyjątkowe możliwości dla artystycznego fotografowania.