fbpx

Fotografia ślubna Katowice

Planujesz ślub i wesele? Niezależnie jaki będą miały charakter te uroczystości – trudno znaleźć kogoś, kto nie chciałby ich uwiecznić w formie wciąż najpopularniejszej – na zdjęciach.

Pod pewnymi względami nic w tej materii nie zmienia się od dziesiątek lat. Fotografia ślubna zawsze miała swój szczególny charakter, co prawda zmieniały się trendy (podobnie jak modowe) na takie lub inne obrazowanie tego szczególnego dnia, jakim jest dzień wejścia ze swoją drugą połówkę na nową drogę życia, jednak klimat pozostaje w pewnym stopniu niezmienny i… motywacja.

Uwiecznię tę wyjątkową chwilę

Zawsze, niezależnie od czasów w jakich przyszło jej żyć, Młoda Para chce, by zdjęcia ze ślubu były drogocenną pamiątką do końca życia… a nawet dłużej. Piękne fotografie pozostają w rodzinach przez pokolenia.

Dziś wykonanie setek, żeby nie powiedzieć – tysięcy zdjęć – wydaje się prostsze niż kiedykolwiek i rzeczywiście tak jest. Nie każda fotografia – mimo zaawansowanej i powszechnie dostępnej techniki – wzbudza jednak te same emocje, nie każda też odbierana jest jako wyjątkowa i szczególna.


Profesjonalne zdjęcia ślubne

Co zrobić, żeby pośród bardzo bogatej oferty rynkowej wybrać takiego fotografa, który uświetni dzień naszego ślubu naprawdę pięknymi fotografiami, które nie będą przypominały milionów innych, ale pozostaną wiernym towarzyszem naszych wspomnień na lata?

O wyborze najlepszego dla nas fotografa zawsze decyduje kilka czynników, pośród których niektóre są kluczowe i zawsze trzeba je brać pod uwagę, zanim podejmie się decyzję z kim na tej niwie współpracować.

Oczywiście dobrą rekomendacją mogą być opinie naszych znajomych, jednak nie zawsze i nie do końca – każda para jest przecież inna, ludzie mają różne gusty i różną wrażliwość. Nie ulega natomiast wątpliwości, że warto posiłkować się opiniami zadowolonych klientów, którzy chwalą technikę wykonania sesji ślubnych i atmosferę, jaką potrafi w większym lub mniejszym stopniu wykreować fotograf – od tego tak naprawdę bardzo wiele zależy, m.in. to, czy zdjęcia nie będą „sztuczne”, nadmiernie pozowane i przez to nie do końca atrakcyjne.

Obsługa na satysfakcjonującym poziomie

W naszej firmie staramy się zadbać o te wszystkie elementy, one bowiem, łącznie, decydują o efekcie finalnym, czyli zadowoleniu klientów.

Sesja ślubna, nie „potrzebuje” do tego, by być atrakcyjną, wyłącznie egzotycznych plenerów – doświadczony fotograf jest w stanie pełen uroku plener wyczarować wszędzie, nawet w najbliższej okolicy zamieszkania Państwa Młodych. Nie inaczej jest też z regionem, z którym jesteśmy najbardziej związani – ze Śląskiem. Fotografia ślubna np. w takim mieście jak Katowice może być wyjątkowa, szczególna i bardzo atrakcyjna. Przekonało się już o tym wiele par, z którymi współpracowaliśmy.

Niebanalna architektura, połączenie różnych elementów kultury materialnej (przemysłowej, poprzemysłowej) z zielenią, której na Śląsku wcale nie brakuje, daje często zaskakujące in plus efekty i zachęcamy do tego, żeby właśnie w Katowicach zobaczyć odpowiednie miejsce, w którym zrealizujemy wspólnie „scenariusz” Waszej sesji ślubnej.

Wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej.

Jako fotograf ślubny niejednokrotnie przekonałem się, że miejsca, które z pozoru, nie znajdowały się na „topliście” wymarzonych kierunków Państwa Młodych, okazywały się niezwykle plastyczne i ekspresyjne. Wystarczy czasem jeden detal (dodany lub ujęty) aby zdjęcie zaskakiwało nas niezwykłym efektem końcowym.

Nie kryjmy – że o to właśnie chodzi – o zachowanie minimum indywidualizmu, tak aby zdjęcia odzwierciedlały naszą, dla nas przecież jedyną i niepowtarzalną historię – spotkania, miłości i planowania wspólnej życiowej drogi. Ten dzień, który ma być początkiem wędrówki we dwoje, na pewno zasługuje na „udokumentowanie” w szczególny i atrakcyjny – właśnie dla Pary Młodej – sposób.

Zamów profesjonalnego fotografa

Zadanie profesjonalnego fotografa polega na tym, aby nie ingerując zanadto w plan, jaki klienci mają co do zdjęć, zrealizować je w sposób optymalny, ale zgodny z ich życzeniem, co czasem wymaga pewnych konsultacji, aby były one udane, Para musi być przekonana co do umiejętności i profesjonalnego doświadczenia twórcy zdjęć.

Zachęcamy do przestudiowania naszego portfolio i do bezpośredniego kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.